SOUČASNOST

R.D.Engineering s.r.o. je nezávislá česká společnost se sídlem v Pardubicích specializující se v oblasti výstavby a podpory profesionálních radiokomunikačních sítí a radiostanic, systémů pro varování a vyrozumívání obyvatelstva, GPS systémů pro sledování a lokalizaci v rámci radiových a ostatních sítí, realizaci mikrovlnných spojů a datových přenosů.

 

Společnost působí na trhu již od roku 1991 a realizovala projekty různého rozsahu v České republice i v zahraničí jako například výstavba radiové sítě pro společnost E-On v jižních Čechách, výstavba radiové sítě pro Horskou službu České republiky či rekonstrukce radiové sítě v jaderné elektrárně Jaslovské Bohunice nebo realizace radiové sítě Tetra. V rámci varovných a vyrozumívacích systémů obyvatelstva realizovala tyto projekty v Pardubicích, Hlinsku a dalších lokalitách zejména ve východních Čechách.

 

Hlavním cílem a naší snahou je spokojenost zákazníka s prodávanými výrobky či poskytovanými službami. R.D.Engineering, s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001:2009 a úspěšně prošlo i dalšími recertifikačními procesy.

 

Mezi naše zákazníky patří jak jednotlivci, radioamatéři, tak obce, státní organizace či jednotlivé složky záchranných složek jako policie, záchranná služba a hasiči. Jako důležité chápeme poskytnout zákazníkům kompletní služby spojené se servisem, poradenskou činností, vývojem a dalšími službami bez rozdílu, zda se jedná o malého zákazníka či velkou společnost.

 

Společnost R.D.Engineering, s.r.o. disponuje týmem proškolených zaměstnanců a taktéž moderním vybavením pro jednotlivé činnosti.

 

Více informací o naší společnosti a jednotlivých produktech, službách a dalších činnostech včetně referencí od našich zákazníků naleznete na našich webových stránkách www.rde.cz nebo www.hobyradio.cz pod konkrétními odkazy. Pro bližší informace o jednotlivých produktech a nabízených službách nás neváhejte kontaktovat telefonicky či elektronickou poštou. Rádi Vám zodpovíme Vaše veškeré dotazy.

 

Předem děkujeme za Váš čas věnovaný naší prezentaci a těšíme se na budoucí spolupráci.

článkyčlánky