JOB A KARIÉRA

SERVISNÍ TECHNIK

R.D.Engineering s.r.o. hledá zaměstnance na pozici servisní a montážní technik.

Požadujeme:

  • SŠ nebo vyučení v oboru elektro - slaboproud
  • Časovou nezávislost, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost
  • Mechanickou zručnost, pájení
  • ŘP skupina B (aktivní řidič)
  • Vyhláška č.50/1978 sb.
  • Zdravotní stav umožňující práci ve výškách
  • Přehled v oblasti radiokomunikací, EZS, kamerových systémů, PLC
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce na PC (MS Windows, Word, Excel, Internet)
  • Znalost technické angličtiny
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci včetně montážních činností
  • Služební mobilní telefon a vozidlo i pro soukromé užívání
  • Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a dosaženým výsledkům
  • Možnost dalšího profesního růstu

V případě zájmu kontaktujte paní Moniku Slánskou na telefonu 466 613 860 nebo e-mailem na adrese: slanska@rde.cz.

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis a přiložte i motivační dopis.

Obchodní zástupce

R.D.Engineering s.r.o. hledá zaměstnace na pozici obchodní zástupce.

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ ukončené vzdělání
  • Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost
  • Soft skills
  • Prokazatelná zkušenost z pozice obchodního zástupce výhodou

Náplň práce:

  • Jednání se stávajícími klienty a akvizice nových
  • Vedení obchodních případů až do finální realizace
  • Výběr a zajištění dodavatelů
  • Příprava zakázek pro servisní oddělení
  • Analýza a reporting

Nabízíme:

  • Zajímavou a nejednotvárnou prácí v české společnosti
  • Vysokou úroveň samostatnosti a zodpovědnosti
  • Bonusový systém

Nástup možný ihned, případně dohodou.

článkyčlánky